• GRAM ALTIN
  274,79
  % -0,10
 • $ DOLAR
  5,7944
  % -0,11
 • € EURO
  6,4566
  % -0,10
 • £ POUND
  7,6459
  % -0,37
 • ONS ALTIN
  1475,36
  % 0,01
 • PETROL
  63,87
  % -0,73
 • BITCOIN
  41691,539
  % -0,94
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Arçelik (Arclk) Teknik Görünüm

Arçelik (Arclk) Teknik Görünüm

 

Arçelik (Arclk) hissesi uzun bir süredir yükselen kanal içerisinde hareket ediyor. Ancak ana düşen trend içerisinden 2 kez denemesine rağmen çıkamadı.

 

Yarın itibariyle düşen trend direnç seviyesi 19,13 olarak görünüyor. Bu seviyenin geçilmesi durumunda önceden kalan bir gap doldurulabilir. Bu gap 20,5 seviyesinde kapanır.

Olası geri çekilmede ise trendin teknik olarak desteği 16,98 olarak görülüyor.

 

 

Bazı aracı kurum fiyat tahminleri;

 

 

Burada yer alan bilgiler Para Takipçisi tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Yatırım Danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak Yatırım Danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan fiyatlar, veriler ve bilgilerin tam ve doğru olduğu garanti edilemez; içerik, haber verilmeksizin değiştirilebilir. Tüm veriler, Para Takipçisi tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. Bu kaynakların kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan Para Takipçisi sorumlu değildir.