• GRAM ALTIN
  271,75
  % -0,40
 • $ DOLAR
  5,7884
  % 0,62
 • € EURO
  6,4038
  % 0,17
 • £ POUND
  7,6197
  % 0,50
 • ONS ALTIN
  1460,69
  % -1,02
 • PETROL
  64,28
  % 1,40
 • BITCOIN
  43222,664
  % 1,67
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Dolarda Ara Trend Kırıldı Mı?

Dolarda Ara Trend Kırıldı Mı?

 

Dolar/TL an itibariyle 5,7277 seviyesinde işlem görüyor. Bir süre önce doların uzun süren düşen trendi kırarak yeniden yükselişe geçtiğini ”teknik” olarak görmüştük.

 

Yeni ana trendin desteği 5,57, direnci 6,44 seviyesi olarak karşımıza çıkıyor. 

 

 

Bir süredir ana yükselen trendin içinde küçük bir yükselen trend oluşmuştu. Bu trendin desteği 5,73 seviyesinde. Şu an itibarıyla fiyat desteğin altına doğru hareket ediyor.

 

 

Son olarak yatay inceleme yapıldığında bir süredir destek görevi gören 5,64 seviyesi yine önemli bir destek olarak karşımıza çıkabilir.

 

 

 

 

 

Burada yer alan bilgiler Para Takipçisi tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Yatırım Danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak Yatırım Danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.


Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır.
 Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan fiyatlar, veriler ve bilgilerin tam ve doğru olduğu garanti edilemez; içerik, haber verilmeksizin değiştirilebilir.

 

Tüm veriler, Para Takipçisi tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. Bu kaynakların kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan Para Takipçisi sorumlu değildir.