• GRAM ALTIN
  275,92
  % 0,87
 • $ DOLAR
  5,8147
  % 0,40
 • € EURO
  6,4658
  % 0,21
 • BIST 100
  110.477
  % 0,33
 • ONS ALTIN
  1476,42
  % 0,45
 • PETROL
  64,94
  % 1,15
 • BITCOIN
  42019,395
  % 0,81

Nasıl Zengin Olurum? 2500 Yıllık Sır

Nasıl Zengin Olurum? 2500 Yıllık Sır
 • argo
 • - 12 ay önce

Özellikle yazmaya başladıktan sonra ülkemizde yaşayan insanların büyük bir kesiminin okumayı pek sevmediğini, ufak bir kesiminin ise ancak kısa bir yazı olursa okuduğunu öğrendim. O nedenle büyük SIRRI kısa ve öz olarak yani HAP şeklinde verip sizi kurtaracağım.

 

 

Zenginlik güçtür ve birçok şeyi mümkün kılar. En güzel eve, arabaya sahip olabilirsiniz. Hayal ettiğiniz uzak diyarlara gidebilirsiniz. Çeşit çeşit lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

 

Peki nasıl zengin olabilirsiniz? Çok basit; KAZANCINIZIN BİR KISMININ SİZDE KALMASINI SAĞLAYARAK. Düşünsenize kazandığınızın onda birini kendinize sakladığınızı, on yılda ne kadar paranız olur? Hesaplamaya değer bir miktar olacağı kesin görünüyor.

 

Parayı kendinize ayırmayı öğrendiğinizde, onu tutmayı ve kullanmayı (yatırım) da iyi bilmelisiniz. Yapmanız gereken PARAYI TAKİP ETMEK olmalıdır.

 

Yatırım yaparken fırsatlar ortaya çıkar ama fırsat kendini beğenmiş bir tanrıça gibidir ve hazırlıksız olanlarla vakit kaybetmez. Risk almadan yapılan yatırımlar, tıpkı faiz gibi sabit getirili kazançlar, sizi kayalara çağıran, geminizi batıracak olan sirenlerin tatlı ama yalancı melodileridir.

 

 

Bilge insanlara fikir danışın. İşi parayla ilgili olanların (Para Takipçileri) tavsiyelerini dinleyin. Yaşıyorken hayatın tadını çıkarmayı da unutmayın. Kendinizi fazla zorlamayın, para biriktirme işini çok abartmayın.

 

Gelirinizin en az ONDA BİRİNİ  geleceğiniz için kenara koyun.

 

 

 

Paranıza, kâr etmesini sağlayacak bir iş bulun. “Paraya iş bulmak nedir?” diye soranlar olabilir, bence bu soruyu para konusunu bilen birine sorun.

 

İmkansız kazançlar hedefleyen veya hilebazların tavsiyeleriyle baştan çıkan, kendi deneyimsizlikleri ve romantik arzularına yatırım yapanlar kaybeder. Kısaca anlamadığı işlere ya da amaçlara yatırım yapanlar kaybeder. Güncel milli örneğimiz ÇİFTLİK BANK.

 

 

Para, sahibine sorumluluk getirir, diğer insanlarla olan ilişkisini değiştirir. Kaybetme veya aldatılma korkusu oluşturur. Korkun. Ama aynı zamanda güç ve iyilik yapma yetisi getirir. Unutmayın, iyi niyetiniz neticesinde zor durumda kalabilirsiniz.

 

Eğer paranız varsa bunu bilen birçok kişi borç isteyebilir. İşte önemli bir ders: Eğer arkadaşınıza yardım etmek istiyorsanız bunu, arkadaşınızın yükünü kendi üzerinize almayacak şekilde yapmalısınız.

 

Unutmayın, risk siz ne yaptığınızı bilmiyorsanız vardır. O nedenle paranızı kaybetme riskini göze almayın, ne yaptığınızın farkında olun çünkü kazanmak için çok çalıştınız ve birikim yapmak için bazı şeylerden mahrum kaldınız.

 

 

Son olarak aslında en önemli sırrı unutmadan söyleyeyim; PARA TAKİPÇİSİ’Nİ takip edin. 😉